Chceš se seznámit? Potřebuješ poradit s klukem? Stal se ti zajímavý zážitek?
Poděl se o něj s ostatními

prosím o pomoc

Vloženo 14. ledna 2013 09:19:19, 1 komentář, poslední 18. ledna 2013 18:08:51
Ahoj běžně (vlastně nikdy) tohle nedělám,ale pomáhám kamarádce s bakalářskou prací (sběrem dat) a byli bychom vám oba vděční, kdybyste obětovali pár minut navyplnění dotazníku

zobrazit odkaz

Kamarádka je také homosexuálně orientovaná, jen s tím ještě nevyšla na světlo před okolím tak jsem to vzal na svá bedra.


Jedná se o bakalářskou práci na téma proměny společenského vnímání homosexuality se zaměřením na současnost. Výzkum bude sloužit čistě pro účely této práce.

Dotazník je vytvořen podobný pro homosexuály a heterosexuály jež se budou vzájemně porovnávat v typu otázek.
Např. Myslíte si že jsou homosexuálové více promiskuitní (myslím, že 80% homosexuálů si bude myslet že ne - k nim patřím i já) ale věřím (že 99/ heterosexuálů řekne že ano díky dobré mediální masáži)

Proto je tam i dotěrná otázka na počet partnerů (opravdu nás to nezajímá z nějaké vlezlé akčnosti), ale proto že na závěr spočítáme, kolik partnerů mají průměrně homosexuálové a heterosexuálové a věřím, že výsledek bude velmi podobný.

Všem za vyplnění moc děkujeme, je 100% anonymní a opravdu nemáme potřebu jakkoliv rozkrývat vaši identitu. Výsledek dotazníků si můžete nechat zaslat mailem přímo na stránce vypln.to (nebo vám ho osobně rád zašlu po 31.1) Pokud budete mít otázky, rád zodpovím.

Ještě pokud byste mohli dotazník sdílet i mezi svými přáteli byli bychom vám vděční. Také sháníme pro vyplnění gaye ve věku kolem 60 let (bohužel ze svého okolí nikoho takového neznáme a potřebujem ,,vzorek" i z této věkové kategorie.)

už jsem ti to tam včera poslal. Doufám, že sem pak hodíš výsledky průzkumu.

Vložit příspěvek

:):(:D;):P:*O:):X:'(:O8):@:)zz*-*:S:|:#
Nezapomeňte do textu vložit hashtagy - např. #vážnývztah #pravidelnýsexík #spolubydlení ...
Email nebude zobrazen, na něj Ti budou chodit reakce ostatních uživatelů

BarevneWeby.cz BarewneWeby.cz