Chceš se seznámit? Potřebuješ poradit s klukem? Stal se ti zajímavý zážitek?
Poděl se o něj s ostatními

Když jsem musel poprvé polykat!

Vloženo 5. listopadu 2011 18:55:38, 15 komentářů, poslední 20. sprna 2021 08:49:53
Tak dlouho jsem po tom toužil to poznat až jsem fakt zažil mazec . Klečel jsem svázanej , pouta - kukla .Už asi 2 nebo 3 minuty vím že jsem nemohl anechtěl jsem.. už hulit . Jenže domluva byla jeť do konce kašli na to,buď Pánem . Dobře . Nechápal jsem.Oči mi třeštily ,snad jsem i brečel ,něco horkého neznámého v puse, najednou mám plnou hubu borec řve polykej mi to ty smrade .Asi doďku po té se mi ještě točila hlava , nevěděl jsem co je. Nářez ti řeknu

ahoj jeden klucinadržel zahlavu a musel jsem mu polikat sperma měl jsem plnou pusu spermatu a dusil jsem se jemi 23.let a jsem pardubic kdo chce at mi na piše na zobrazit telefon

políbil poprvé klučičí semeno ve 14 když jsem kouřil o rok staršího kamaráda u něj doma( koukali jsme na porno a zvrtlo se to) a bylo to úžasné když jsem viděl jak se blahem kroutí a já měl jeho semínko v puse a pak začal polykat tu mamku ... Vím že někomu přijdu nechutné ale každém má rád něco jiného .

Můj kamos chtěl ale já ne ale teď už bych do toho šel napište když budete chtít :P

Můj kamos chtěl ale já ne ale teď už bych do toho šel napište když budete chtít :P zobrazit email

taky mám 67 let a mému příteli jde na osmdesátku .Jsme spolu asi 5 let a máme to oba rádi. Poprvé ,když jsem se příteli vystříkal do pusy,tak byl hodně překvapený co se mu oběvilo v puse,ale všechno to spolykal ,byl opravdu překvapen .Nyní se mně vždycky zeptá ,kde to budu stříkat ,ale občas mu to neřeknu a vystříkám se opět do pusy, nevím proč,ale vždycky se dusí,že toho semene mám hodně a že to nestačí polykat ,je to možné ?

Приветствую, обратите внимание на услугу для menformen .cz
Вы получите колосальное преимущество перед Вашими конкурентами и улучшите ранжирование Вашего сайта в поиске.
Если Вы улучшить видимость Вашего проекта в поиске и улучшить его ранжирование, то моя услуга станет очень полезной для Вас.
Показатель доверия Majestic Trust Flow - система предназначеная для расчёта степени надежности площадки на основе качества обратных ссылок, направленных на Ваш сайт.

Если для Вашего сайта нарастить показатель Trust Flow по шкале Majestic SEO, то возможно добиться очень топовых позиций в SERP.

У сайтов с гигантским потоком доверия Траст Флов возникает выносливость к поисковым алгоритмам и санкциям. Я предлагаю "белый метод" повышения траста сайта до 38 единиц за 33 дней.

Если Вам интересно, смотрите мой метод на сайте https :// trustflow .ru/

Если мой метод описать коротко:

Я проставлю 84 трастовых линков на Ваш сайт на трастовых ресурсах с высоким индикатором Trust Flow и уровень доверия Вашего проекта поднимется до 38 единиц.

Линки на качественных блогах проставляются в статьях и навечно.
Метод на 100% безопасен для всех алгоритмов Google и Yandex включая Панду и Пингвин, потому что мой метод натуральный.

Подобных способов по раскрутке сайтов в ТОП не предоставляет никто кроме меня. Попытайтесь погуглить.
Отзывы экспертов о поднятии траста сайта можете посмотреть на бирже Kwork и все они реальные, так как специалисты полностью рады выполненной мною работой и заказывают услугу сразу для 15 сайтов и делают повторные заказы.

Информацию о моём сервисе можно посмотреть на трастовых форумах, например <a href= https :// prestige -air.ru/blog/ ustanovka - konditsionera -ot-6000- rublej # comment _55325>SEO предложение владельцу prestige -air.ru увеличить траст сайта Trust Flow</a> 0de676c

Vložit příspěvek

:):(:D;):P:*O:):X:'(:O8):@:)zz*-*:S:|:#
Nezapomeňte do textu vložit hashtagy - např. #vážnývztah #pravidelnýsexík #spolubydlení ...
Email nebude zobrazen, na něj Ti budou chodit reakce ostatních uživatelů