Chceš se seznámit? Potřebuješ poradit s klukem? Stal se ti zajímavý zážitek?
Poděl se o něj s ostatními

prosím o pomoc

Vloženo 14. ledna 2013 09:19:19, 1 komentář, poslední 18. ledna 2013 18:08:51
Ahoj běžně ( vlastně nikdy ) tohle nedělám ,ale pomáhám kamarádce s bakalářskou prací ( sběrem dat) a byli bychom vám oba vděční , kdybyste obětovali pár minut navyplnění dotazníku

zobrazit odkaz

Kamarádka je také homosexuálně orientovaná , jen s tím ještě nevyšla na světlo před okolím tak jsem to vzal na svá bedra .


Jedná se o bakalářskou práci na téma proměny společenského vnímání homosexuality se zaměřením na současnost . Výzkum bude sloužit čistě pro účely této práce .

Dotazník je vytvořen podobný pro homosexuály a heterosexuály jež se budou vzájemně porovnávat v typu otázek .
Např. Myslíte si že jsou homosexuálové více promiskuitní ( myslím , že 80% homosexuálů si bude myslet že ne - k nim patřím i já) ale věřím (že 99/ heterosexuálů řekne že ano díky dobré mediální masáži )

Proto je tam i dotěrná otázka na počet partnerů ( opravdu nás to nezajímá z nějaké vlezlé akčnosti ), ale proto že na závěr spočítáme , kolik partnerů mají průměrně homosexuálové a heterosexuálové a věřím , že výsledek bude velmi podobný .

Všem za vyplnění moc děkujeme , je 100% anonymní a opravdu nemáme potřebu jakkoliv rozkrývat vaši identitu . Výsledek dotazníků si můžete nechat zaslat mailem přímo na stránce vypln .to (nebo vám ho osobně rád zašlu po 31.1) Pokud budete mít otázky , rád zodpovím .

Ještě pokud byste mohli dotazník sdílet i mezi svými přáteli byli bychom vám vděční . Také sháníme pro vyplnění gaye ve věku kolem 60 let ( bohužel ze svého okolí nikoho takového neznáme a potřebujem ,, vzorek " i z této věkové kategorie .)

Vložit příspěvek

:):(:D;):P:*O:):X:'(:O8):@:)zz*-*:S:|:#
Nezapomeňte do textu vložit hashtagy - např. #vážnývztah #pravidelnýsexík #spolubydlení ...
Email nebude zobrazen, na něj Ti budou chodit reakce ostatních uživatelů