Chceš se seznámit? Potřebuješ poradit s klukem? Stal se ti zajímavý zážitek?
Poděl se o něj s ostatními
Souboj kluků #63: Trojice kluků s nejvíce hlasy
Aktuální žebříček souboje kluků vynesl na vrchol tři nové sympaťáky. Podívejte se, pro koho jste nevíce v Souboji kluků hlasovali…
Souboj kluků #92: Tři nejlepší za poslední týden
Je tu další vyhlášení Souboje kluků. Přináší novou trojici kluků, kterou jste svým hlasováním vytáhli na samý vrchol žebříčku. Který z kluků vás nejvíce zaujal?
Souboj kluků #99: Další tři kluci jsou tu
Po týdnu se hlásíme s novým žebříčkem. Svými hlasy v Souboji kluků jste na vrchol žebříčku poslali další trojkz kluků. Který z kluků vás nejvíce zaujal?
Souboj kluků #95: Zbrusu nová trojka sympaťáků
Přinášíme vyhlášení třech nejsympatičtějších kluků za poslední týden. Podívejte se na první tři kluky ze Souboje kluků, kteří se vám nejvíce líbili. Který z kluků vás nejvíce zaujal?
Souboj kluků #96: Zbrusu nová trojka sexy sympaťáků
Je tu další vyhlášení vyhlášení nejsympatičtějších kluků za uplynulý týden. Mrkněte na tři kluky ze Souboje kluků, kteří se umístili na prvních místech. Který z kluků vás nejvíce zaujal?
Souboj kluků #97: Nová trojka sexy sympaťáků
Týden se s týdnem sešel a máme tu další vyhlášení nejsympatičtějších kluků ze Souboje kluků. Pro kluky hlasujete vy, pořadí je počítáno vždy z hlasů za uplynulý týden. Který z kluků vás nejvíce zaujal?
Souboj kluků #93: Teplé dny jsou tu! A s nimi nová trojka kluků
Otevíráme novou jarní éru Souboje kluků – už dost bylo zimy, konečně je teplo! První teplé dny přinesly novou trojici sympaťáků. Který z kluků vás nejvíce zaujal?
Souboj kluků #118: Tři říjnoví kluci
V dalším Souboji kluků se objevili noví sympaťáci. Podívejte se, kdo se umístil na vrcholu žebříčku. Pro kterého z kluků jste hlasovali?
Souboj kluků #127: Předvánoční nadílka hezkých kluků
Máme tu další žebříček Souboje kluků. Podívejte se na tři sympaťáky a napište, pro kterého z nich jste hlasovali
Souboj kluků #115: Tři noví sympaťáci
V novém Souboji kluků je další trojice sympaťáků. Podívejte se, kdo se umístil na úplný vrchol žebříčku. Pro kterého z kluků jste hlasovali?